Červenec 2009

Zoufalé manželky: 5.diel – Vstup, cizince

20. července 2009 v 11:06 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Z-série 1


Zoufalé manželky: 4.diel – Kto je tá žena?

20. července 2009 v 10:59 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Z-série 1


Zoufalé manželky: 3.diel – Krásny obrázek

20. července 2009 v 10:54 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Z-série 1


Zúfalé manželky: 2.diel – Ach, ale na druhej strane…

20. července 2009 v 10:48 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Z-série 1


Zúfalé manželky: 1.diel – Pilot

20. července 2009 v 10:39 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Z-série 1Zoufalé manželky-série

20. července 2009 v 9:58 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Zoufalé manželky-sériePostavy v Zoufalích mánželkách

20. července 2009 v 9:48 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Zoufalé manželky-Postavy
↑↑↑↑
↑↑↑↑
↑↑↑↑
↑↑↑↑
↑↑↑↑

Marcia Cross

19. července 2009 v 20:24 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Marcia Crossová
Povolání: herečka
Věk: 47
Datum narození: 25. 03. 1962
Místo narození: Marlborough, Massachusetts, USA
Znamení: Beran

Životopis

Marcia Cross žila s otcem Markem, matkou Janet a se dvěma sestrami, Susan a Elen. Vystudovala Juilliard školu v New Yorku, a také vystudovala Antioch univerzitu v Los Angeles s titulem z psychlogie. Její kariéra se ale zcela rozjela v roce 1992, když dostala roli doktorky Kimberly Shawové v seriálu Melroce Place. Mezi roky 1992 až 2003 Marcia Cross natočila 11 filmů, ale její comeback přišel až v roce 2003, když dostala roli v seriálu Everwood. O rok později dostala roli v seriálu Desperate Housewives, který se doposud natáčí. Marcia Cross si 24. června 2005 vzala makléře Toma Mahoneyho.

Felicity Huffman

19. července 2009 v 20:21 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Felicity Huffman
Povolání: Herečka
Věk: 46
Datum narození: 9. 12. 1962
Místo narození: Bedford, New York, USA
Znamení: Střelec
Výška: 165 cm

Životopis

Herečka, o které se jen málokdy dočtete na prvních stránkách bulvárních novin. Žije poklidným životem, a přitom stíhá hrát, psát knihy a pečovat o rodinu. Čtyřicet pět by jí hádal jen málokdo. Patříte-li mezi pravidelné diváky seriálu Zoufalé manželky,poznáte herečku Felicitu Huffman na první pohled. Za roli Lynette získala dokonce prestižní cenu Emmy. Ještě větší popularitu a ocenění kritiky jí však přinesl film Transamerica, kde hraje transexuála, který se chystá na operační přeměnu z muže na ženu. Možná to mnohé překvapí, ale kromě své herecké kariéry se věnuje také psaní knih, partnerských příruček. Felicity Huffman je provdaná za herec William H. Macy, se kterým má dvě holčičky - Sofii a Georgianu. S manželem si dokonce zahrála i ve filmu Magnolia, který jste měli možnost vidět i u nás.

Nicollette Sheridan

19. července 2009 v 20:17 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Nicollette Sheridan
Povolání: Herečka
Věk: 45
Datum narození: 21. 11. 1963
Místo narození: Worthing, Sussex, Anglie
Znamení: Štír
Výška: 171 cm

Životopis

Nicollette Sheridan se narodila anglické herečce Sally Sheridan. Nikdy nepoznala svého biologického otce a sama říká, že za svého otce považuje pozdějšího přítele matky, Tellyho Savalase. Debutovala v roce 1984 v televizním dramatu Paper Dolls. Proslavila se hlavně rolí Edie Britt v poulárním americkém seriálu Zoufalé manželky (Desperate Housewives). Momentálně je zasnoubená se zpěvákem Michaelem Boltonem, svým ex-přítelem. Nemá žádné děti.

Eva Longoria Parker

19. července 2009 v 20:12 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Eva Longoria
Povolání: Modelka, herečka
Věk: 34
Datum narození: 15. 03. 1975
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Znamení: Ryby
Výška: 159 cm

Životopis

Eva Longoria Parker americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.
Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyřech dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverly Hills 90210. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Její dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti. Eva Longoria hraje také v seriálu Zoufalé manželky.

Teri Hatcher

19. července 2009 v 20:09 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Teri Hatcher
Povolání: Herečka
Věk: 44
Datum narození: 8. 12. 1964
Místo narození: Palo Alto, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 168 cm
Členka skupiny: Band from TV

Životopis

Její otec byl fyzik a matka se zabávala informatikou. Původně se chtěla věnovat matematice a technickým oborům, ale zájem o divadlo zcela změnil její záměry. Nedokončila technickou školu De Anza College a studovala herectví v American Conservatory Theater.

Nejprve se živila jako tanečnice v San Franciscu, než se začala objevovat jako host v řadě TV seriálů, např. Capitol, L.A. Law (Právo v Los Angeles - ČTV), Star Trek: The Next Generation (Star Trek: Nová generace - ČTV), Quantum Leap (Kvantový skok), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), Seinfeld a Saturday Night Live.

Větší úlohy vytvořila v kriminálním seriálu MacGyver - ČTV (1986-90) a v komediálních seriálech The Love Boat (1985-86, Loď lásky), Karen's Song (1987, Karenina píseň) a Sunday Dinner (1991, Nedělní večeře). Velkou popularitu jí přinesla postava temperamentní Supermanovy snoubenky Lois Laneové v úspěšném seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman (1993- , Superman - ČTV), jehož jednu epizodu (It's a Small World After All) sama napsala.

Ve filmu se nejprve uplatnila ve vedlejších rolích v komediálním žánru. Ke zlepšení jejího postavení v Hollywoodu došlo v pol. 90. let, kdy vytvořila klíčové ženské postavy v komerčně úspěšných filmech: svůdná a nebezpečná femme fatale Claudette, žena šéfa narkomafie (Eric Roberts), v kriminálním dramatu Neběští vězni (r. Ph. Joanou); špičková sportovkyně Becky, která se připlete do řemesla nájemným vrahům, v gangsterské komedii Drsný a drsnější (r. J. Herzfeld).

Dále jako Paris Carverová, manželka zlodušského mediálního magnáta (Jonathan Pryce) a bývalá milenka Jamese Bonda (Pierce Brosnan), ve špionážní komedii Zítřek nikdy neumírá (r. R. Spottiswoode). Poprvé byla T. H. provdána za sportovního trenéra Marcuse Leitholda (1988-90) a jejím druhým manželem je od 1994 herec Jon Tenney, s nímž má dceru Rose Emerson.

Zoufalé manželky-Role

19. července 2009 v 19:15 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Zoufalé manželky-Role

Postavy


Bree - Marcia Cross
Bree Van De Kamp je obraz předměstké dokonalosti. Předtavuje klasický, kultivovaný a feministický styl. Na povrch se Bree vždycky snaží ovládat s dobře nacvičeným úsměvem. Ačkoliv je nejpečlivější hospodině z celé ulice, domá má kopy vlastního špinavého prádla. Jestli chcete vidět, jaké je to být uhlazená a z dobré rodiny, Bree laskavě ukáže, jak se to dělá.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Edie - Nicollette Sheridan
Edie Britt je po několikáté rozvedená osoba a duchaplná majetnická odbornice, která ráda svádí muže na Wisterii. Její oblečení je vždy provokativní v push-up podprsence a těsných, sexy šatech. Vyhořelo jí dolní patro domu. Jestliže jste svůdnice, které chcete oživit svůj šatník, Edie vám ukáže cestu s jejím svůdným lookem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Gabrielle - Eva Longoria
Bývalá modelka Gabrielle Solis má velký dům a bohatého manžela. ale je velmi nešťastná. Prošla si potratem a ztrátou adoptivního dítěte v jednom roce. V krátkých šatech a fantastickém spodním prádle udává na Wisterii modní styl a vždy si zakládá na vzhledu. Jestli jste spojené s dívčí stranou, buďte s Gaby stylovou průvodnyní.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Lynette - Felicity Huffman
Se čtyřmi nezvladatelnými dětmi a manželem prochází životní kryzí, reklamní manažerka Lynette Scavo. Zápasí jak s prácí, tak s rodinným životem. Její styl je formální, vhodný v běžných pracovních dnech. Odpočívá o víkendech. Jesliže preferujete více důvtipný americký look. Linette vám ukáže jak vypadat dobře v reálném světě.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Susan - Teri Hatcher
Svobodná máma Susan Mayer hledá lásku v neobyčejných délkách. Je trochu nemotorná, ale její nedostatky jsou hezké. Má mladistvý a umělecký
styl, ale příležitostně flirtuje. Mohla
by klopýtnout, ale vy víte, že její módní styl v tom nebude. Jestliže se vám líbí její vysoké tóny a lichotivé siuety, vezněte si příklad ze Susan.

STARS

19. července 2009 v 16:59 | ♥WebMiss♥Barča♥
''A'' ''B'' ''C'' ''D'' ''E'' ''F'' ''G'' ''H''
''CH'' ''I'' ''J'' ''K'' ''L'' ''M''
''N'' ''O'' ''P'' ''R''
''S'' ''T'' ''U''
''V'' ''W''
''Y''
''Z''