Červen 2009

Hannah Montana The Movie

19. června 2009 v 20:53 | ♥WebMiss♥Barča♥
Ahojky naašla jsem delší ukázky na Hannah Montana The MovieTak se juknete kopírovat se zdrojem dalo mi to hodně práce najít!!
Ashley Tisdale - Performing on "Good Morning America" (16.6.) - Video

19. června 2009 v 17:31 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Ashley Tisdale - Videa
Informace k videu můžete najít zde.


Ashley Tisdale - Performing on "Good Morning America" (16.6.)

19. června 2009 v 17:29 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Ashley Tisdale ráno 16. června vystoupila v pořadu Good Morning America se svým singlem "It's Alright, It's OK". Měla na sobě velmi zajímavé tričko, však se sami podívejte x) Jinak zpívala skvěle a fanoušci jásali. K dispozici máme i video, které můžete najít zde.


Ashley Tisdale and Scott Speer - Leaving a studio in New York City (16.6.)

19. června 2009 v 17:24 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Ráno 16. června byla Ashley Tisdale opět spatřena se svým přítelem Scottem Speerem, když vycházela ze studia, kde vystoupila v pořadu "It's On with Alexa Chung" v New York City. Oba spolu vypadali velmi šťastně a Ashley ještě šťastněji, protože měla u sebe svůj oblíbený nápoj, a sice kávu se zmrzlinou (varianta amerického frapé). I když se nedávno v bulváru rozneslo, že si spolu pár nerozumí a Ashley se chce vrátit zpět k Jaredu Murillovi, okamžitě všem došlo, že je to hloupost a že se jen paparazzi chtějí dostat do středu pozornosti. Když jim nevyšlo toto, tak chtěli přijít na něco jiného. Celou dobu proto tento zamilovaný pár nechtěli nechat na pokoji. I když se je snažili Ashley se Scottem ignorovat, moc se jim to nedařilo. Proto se soustředili jen na jednu věc, a to rychle odejít pryč.
Jako vždy, Ashley Tisdale vypadala v oblečení na sobě přímo skvěle. Kritici se k jejímu outfitu vyjádřili kladně. Jak by ne, když má Ash tak skvělého módního poradce!

Ashley Greene - In the Surf Camp (12.6.) and at Closin Ceremony (13.6.)

19. června 2009 v 17:20 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Photos Ashley Greene
Když jde o nějaké dobrodružství, je vždy Ashley Greene rozhodně pro. 12. června se rozhodla vyzkoušet surfování. Celkem jí to v jejím "skafandru" šlo. Dokonce se nechala i vyfotit. Den nato (13. června) se zase se svou kamarádkou Jessicou Meisels objevila na akci Closing Ceremony, která se konala v El Capitan Ranch. Zde je paparazzi zastihli opět. Kdyby ne, tak by to přece nebyli paparazzi, co myslíte? x)

Ashley Tisdale - It's Alright, It's OK on "Wetten Dass...?!" (13.6.) - Video

19. června 2009 v 17:15 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Ashley Tisdale - Videa
Více informací k tomuto koncertu najdete tady.


Ashley Tisdale - It's Alright, It's OK on "Wetten Dass...?!" (13.6.)

19. června 2009 v 17:13 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Ashley Tisdale - Akce
Ashley Tisdale 13. června zazpívala před fanoušky v německém zábavném pořadu Wetten Dass...?! její momentálně nejoblíbenější hit "It's Alright, It's OK". Všichni fanoušci byli úplně nadšení. Záznam tohoto koncertu se dostal i do německých televizí.
Když dozpívala, moderátor se jí ptal na několik otázek. Např. jestli někdy byla ve Španělsku. Dokonce jí i daroval krásnou kytici, ze které měla Ashley ohromnou radost. Aspoň podle jejího nekonečného děkování to tak vypadalo. x)
Záznam z koncertu najdete .

Paris Hilton and Nicky Hilton - At HD Vision Broadcast Center in Studio City (12.6.)

19. června 2009 v 17:11 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Photos Paris Hilton
Paris Hilton byla se svou sestrou Nicky Hilton 12. června ve Studio City ve HD Vision Broadcast Center. Paris si opět jako doplňek vzala svou čivavu Tinkerbella.
Obě blondýnky na sobě měly modrou barvu. Moc jim to ale slušelo. Jsou si hodně podobné a to nejenom oblečením. x)
Před několika dny Paris Hilton oznámila svůj rozchod s Dougem Reinhardtem. Vypadali spolu hodně šťastně, ale jak známe Paris, dopředu jsme museli vědět, že jejich vztah nevydrží nějak moc dlouho. Dohromady spolu chodili kolem šesti měsíců.

Ashley Tisdale - Attending El Hormiguero (11.6.) - Video

19. června 2009 v 17:06 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Ashley Tisdale - Videa
Informace zde.
Video má tři části:


Ashley Tisdale - Attending El Hormiguero (11.6.)

19. června 2009 v 17:02 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Vanessa Hudgens - Paparazzi
Ashley Tisdale se 11. června zúčastnila španělské talk show El Hormiguero. Vlastně nevím, jestli umí španělsky. Když se ji moderátor na něco zeptal, vždy odpověděla. Asi měla ve sluchátkách nějakého překladatele...
Největší "špičkou" pořadu bylo vystoupení "Barracka Obamy". Samozřejmě není pravý (to tu píšu pro neznalce světových prezidentů). xD


Rihanna - At Black Eyed Peas official album release party (10.6.)

19. června 2009 v 16:59 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Photos Rihanna
10. června byla Rihanna spatřena na párty Black Eyed Peas konanou v New York City na počest jejich nového alba "The E.N.D.". Setkala se zde se všemi členy a oni s ní. Šlo na ni vidět, že se skvěle baví. Oblékla se moc pěkně. Sice hodně výstředně, ale na to už jsme přece u celebrit zvyklí.
Oficiálně má RiRi 22. června předstoupit před soud a svědčit vůči Chrisu Brownovi. Její právník Donald Etra řekl tisku: "Rihanna je povinna na všechny otázky odpovídat pravdivě. Jsem rád, že se tato kauza konečně popohnala dopředu. Měla by mít dostatek důkazů, aby přesvědčila soudce, že jde o závažný trestný čin."

Ashley Tisdale - Attending Operación Triunfo (11.6.) - Video

19. června 2009 v 16:56 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Ashley Tisdale - Videa
Ashley Tisdale se 11. června objevila ve španělské televizní show Operación Triunfo. Schválně sledujte její výraz, když sleduje Patricii a Samuela, jak španělsky zpívají obdobu HSM písničky "Breaking Free". Nejvíce se mi ale líbilo, jak se Ashley zeptala, jak se řekne španělský fantastický... xD No jasně, že přece FANTASTICO! Ashley, to bys mohla vědět, když se to řekne anglicky dá se říct stejně. xD


Ashley Tisdale - Presenting her new album in Madrid (11.6.)

19. června 2009 v 16:54 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Ashley Tisdale - Paparazzi
11. června se Ashley Tisdale objevila na tiskové konferenci v Madridu, kde se snažila propagovat své nové nadcházející album "Guilty Pleasure". Tyto fotky jsou pořízeny právě z této akce, která se odehrávala ve venkovních prostorech hotelu Hotel de Las Letras.
Ashley byla oblečena velmi originálně. Vzala si na sebe bílý top, který dokonale ladil k jejím oranžovým kraťasům. Nezahálela ani u bot a doplňků.
Ash nedávno prostřednictvím svého Tizzie accountu složila velký kompliment Jessice Albě, a to ten, že má jako žena krásnou postavu. "Mám ráda křivky. Myslím si, že je to o hodně více krásnější," napsala Ashley. "Když jsem se podívala na Jessicu Albu, hned mě napadlo, že má moc pěknou postavu. Takhle by měly ženy vypadat."
Zatímco si ale o Ashley myslíme, jak musí mít zdravý životní styl, není to zase až tak úplně pravda. Taky ona má své "guilty pleasures", co se týče jídla. "Miluji hranolky. Když jsem na cestách, chodím na obědy do McDonald's. Doma zase ráda vařím, třeba si velmi často ráno dělám omelety. Přímo je miluju. Rozhodla jsem se za tím udělat tlustou čáru - omezit karbohydráty a začít si do svého jídelníčku přidávat bílkoviny, abych měla aspoň nějaké svaly," svěřila se slavná zpěvačka.

Pláneček

15. června 2009 v 18:52 | ♥WebMiss♥Barča♥
Ashley Doggy
Ahojky dlouho jsem nic nepřidala tak jdu na to!
A jestly víde čas tak se vrhnu na oběhnutí Affíku zátím pp

Hodnocení Blogu č.5

12. června 2009 v 17:25 | ♥WebMiss♥Barča♥ |  Hodnocení blogu
Jméno,Přezdívka-MiSs.Ashley

Jméno Blogu-www.nej-hsm.blog.cz

Jaká Panda co znamená klikni zde

Ohodnocení ↓↓↓
Na první pohled:Prostě super jedním slovem:)
Design blogu:Je uplne užasnej mas dobrou techniku i napady
Obsah blogu:Všymla jsem si že se tyka hlavne AshleyTisdale tak že super!

Obsah blogu Menu (sloupek):Je super ale možna bych ho trochu zkratila a zvíraznila v nem zajimavosti.

Přehlednost:Suprova!!

Pozitivum/Negativum:Pozitivum design menu atd..Negativum možna bych zkratila menu a nebo bych zviraznila rubriky v nem:)

Jak blog celkově působí:Celkove na me blog pusobi moc hezky a stylově dokonale!
Závěr:
Hodnotila:Baruš
DárečkyChceš si dát taky ohodnotit blog??Klik zde