Únor 2009

New dess

25. února 2009 v 15:00 | Webmiss Barča |  Jiné
Ahojky delma new dess nechte
se prekvapittt
t!!!!!!!!

Brad Pitt - On his motorbike around Beverly Hills (21.2.)

25. února 2009 v 14:51 | Webmiss Barča |  Photos Brad Pitt
Brad Pitt využil skvělého počasí a vyjel si na své motorce kolem Beverly Hills v pátek - 21. března.
45letý herec byl viděn, když opouštěl "Fingerpring Communications".
Star z Benjamina Buttona si nedávno se svou motorkou vyjížděla častěji, ale momentálně nemá Brad Pitt tolik času, protože se musí věnovat i jiným věcem. Minulý týden byl spatřen, když projížděl podél Sunset Blvd.
Brad a Angelina byli očekáváni v neděli v Hollywoodu při předávání Oscarů.

Jennifer Aniston, Daniel Craig and Zac Efron - Leaving a party (20.2.)

25. února 2009 v 14:43 | Webmiss Barča |  Photos Jennifer Aniston
Jennifer Aniston odešla z párty v restauraci Cecconi, když Zac Efron a Daniel Craig šli na akci Pre-Oscar party v Bel-Air v pátek večer (20.2.2009) Zacova přítelkyně, Vanessa Hudgens, se také účastnila. Zanessa, vždy když odchází z nějakých párty, se ještě dlouhou dobu prochází. Je to například Anne Hathaway, Jared Leto, Gwen Stefani, Sarah Jessica Parker, Peter Fonda, Matthew Broderick, Josh Hartnett, Ricky Martin, Helen Mirren a Chace Crawford.


Hilary Duff - Heading out of Whole Foods (20.2.)

25. února 2009 v 14:31 | Webmiss Barča |  Photos Hilary Duff
Hilary Duff na fotografiích právě vychází z obchodu Whole Foods, kde nakoupila obrovský nákup. Do obchodu si vyšla 20. února v pátek.
21letá herečka se objeví na přátelské návštěvě v Ghost Whisperer s Jennifer Love Hewitt. Hilary řekla, "JLH je jedny z mých přátel a zítra si spolu zajdeme na večeři. Jsme rády, když spolu můžeme být zároveň v jedné show. Rozjedem to tam spolu. Už se těším."


Hayden Panettiere - Heading out to party (19.2.)

25. února 2009 v 14:15 | Webmiss Barča |  Photos Hayden Panettiere
Hayden Panettiere si to míří na párty, která se uskutečnila ve čtvrtek (19. února) v restauraci Guy's. Kimberly Stewart, Kourtney Kardashian a Kim Kardashian byli na této párty spatřeni také. Jde vidět, že tady přišlo hodně hostů. Nepochybujem, že párty byla senzační. Hayden to později také o párty prohlásila.
Hayden je čerstvě rozešlá s hvězdou seriálu Hrdinové Milem Ventimigliem.
Na spodních fotografiích je Hayden zobrazena při odchodu z filmování jedné scény, ve které vystupuje i Adrian Pasdar, seriálu Hrdinové.
Co si myslíte o nové řadě seriálu Hrdinové?

Zanessa - 2009 Oscars video

25. února 2009 v 14:05 | Webmiss Barča |  Zanessa
Zanessa se ukázala na gala večeru - předávání Oscarů. Tento pár si zde zazpíval a zatančil s Beyonce a Jackmanem. Určitě se na video podívejte, je to opravdu velkolepé vystoupení.

Katy Perry - Thinking Of U - Echo Awards (21.2.)

25. února 2009 v 14:04 | Webmiss Barča |  Photos Katy Perry
Katy Pery vystupovala 21.2 (sobota) na Echo Awards, kde zazpívala píseň Thinking Of U. Zdá se mi, že Katy se vystoupení moc povedlo, zpívala čistě a vypadala nádherně.

Anne Hathaway - 2009 Spirit Awards (21.2)

25. února 2009 v 14:02 | Webmiss Barča |  Photos Anne Harhaway
Anne Hathaway navštívila akci 2009 Film Independents Spirit Awards, která se konala v Santa Monice, California v sobotu (21.2.2009). Na této akci dostalo ocenění mnoho známých celebrit, například Penelope Cruz, Tom McCarthy,Woody Allen, Melissa Leo aj.

Rihanna - Breaking silence with Statement

25. února 2009 v 13:59 | Webmiss Barča |  Photos Rihanna

Po dvou týdnech od napadení Chrisem Brownem mluvčí Rihanny vydala prohlášení:
"Na žádost orgánů, Rihanna nechce již dál komentovat svou nehodu. Chce jen, aby její fanoušci věděli že je silná a aby ji podporovali. Za to je moc vděčná."

Zůstaň silná, RiRi!

Rachel Bilson - Walking at New York City's Bryant Park (19.2.)

25. února 2009 v 13:57 | Webmiss Barča |  Photos Rachel Bilson
Když Rachel se procházela v New York City's Bryant Park, právě vyšla z Zac Posen Fall 2009 fashion show a udělala na své fanoušky legrační tvář. Bylo to ve čtvrtek večer - 19. února.
Bývalá O.C. star se potom ještě zúčastnila exkluzivní after-party od designera Briana Reyese (byla to jeho první!) pro jeho Invierno 2009 kolekci v New Yorku.

Amanda Bynes - Going to Guy's night club (19.2.)

25. února 2009 v 13:55 | Webmiss Barča |  Photos Amanda Bynes
Amanda Bynes se před nočním klubem Guy's zastavila, aby se mohla podepsat několika fanouškům. Do nočního klubu si zamířila čtvrteční noci 19. února v Califu v Los Angeles.
22letá herečka nedávno poobědvala s Michelle Trachtenberg, která ukázala Amandě fotky jejího milého psíka. Poobědvaly spolu v Fred's at Braneys v New Yorku. Obě dvě si daly talíř kuřecí polévky s nudlemi, tuňáka po tatarsku a potom si dala Michelle sendvič a Amanda salát. Tyto informace byly získány prostřednictvím časopisu People.
Amandin expřítel Doug Reinhardt údajně strávil Valentýna spolu s Paris Hilton a dokonce jí dal dárek... Uvidíme, co se z toho vyvrbí...

Happy Birthday, Rihanna!

25. února 2009 v 13:51 | Webmiss Barča |  Photos Rihanna
Jak jistě všichni víte, RiRi měla 20. února narozeniny. O nich se ale skoro nikde nic nezmiňuje, protože její narozeniny nejsou pro bulvár a ostatní paparazzi ve srovnání nic s tím, jak ji zbil Chris. Tohoto jsou naopak plné všechny americké noviny.
Rihanně je 21, to znamená, že v USA je dospělá teprve až teď.
Její rodiče ji ve všem podporují a poslali jí krásné přáníčko spolu s jejími kamarády z Barbadosu:

"Přejeme krásné narozeniny už 21leté Robyn Rihanně Fenty,
v záplavě všech těch negativností, Bůh ti pořád žehnej, RiRi.
Právě proto jsi pořád tak skvělá.
Od Sharon, Shane, Kim a Rashane.
Milujeme tě.

Happy Birthday, Rihanna! Buď silná!"

Mezitím policie v Los Angeles začala zjišťovat, kdo dal na veřejnost fotku Rihanny s pohmožděninami. Rihanna si to totiž nepřála a jakmile to zjistila, byla velmi zaskočená.

"V Los Angeles bere policie jako vážnou povinnost zachovávat důvěrnost obětem domácího násilí," prohlásil LAPD ve čtvrtek na prohlášení. "Oddělení zahájila okamžité interní vyšetřování a následně podala stížnost na zaměstnance, který mohl dát kolovat fotku do světa. A porušení tohoto typu je považováno za vážné pochybení, které se týká sankcí až do ukončení smlouvy."

Angelina Jolie - Leaving studio in NY (19.2.)

25. února 2009 v 13:48 | Webmiss Barča |  Photos Angelina Jolie
Angelina Jolie už musí být horko z dlouhého čekání v jejím kabátě, který se jmenuje "North Face Triple C Jacket" - je od velmi známé firmy, od které má Angelina oblečení více. Angelina právě vycházela ze studia v NY - bylo to ve čtvrtek (19.2.).
33letá herečka právě dokončila kamerové testy pro její film, který se brzo dostane do kin.
V pondělí navštívila dům, který bude sloužit jako výrobní místo právě pro tento film.
Na poslední fotce je Brad Pitt, který chce vyzvednout své dva syny Maddoxe a Paxe, kteří právě přijíždí v autě.

Rihanna - After the accident with Chris Brown - Headline News

25. února 2009 v 13:40 | Webmiss Barča |  Photos Rihanna
Následky Rihanniny tváře po zbití od Chrise jsou opravdu otřesné. Dokonce se tato reportáž dostala v Americe i do hlavních zpráv. Koukněte se sami...


Lindsay Lohan - Wathing out for watchers

21. února 2009 v 14:56 | Webmiss Barča |  Photos Lindsay Lohan
Lindsay Lohan se snaží skrývat před dotěrnými paparazzi. Určitě to štve každou celebritu, ale při posledním vyfocení se Lindsay naštvala a začala po paparazzi pokřikovat. To jí ale asi nebude moc platné, když její sláva neustále stoupá...